Ανταλλακτικά για scooter Hero Puch winner

Περιγραφή

Υπάρχει μεγάλη ποικιλία ανταλλακτικών κινητήρα και πλαστικά και για το σασί. Το scooter Hero PUCH winner όπως στη φωτογραφία. Ενδεικτικά η πιο κάτω λίστα.

Καντε το scooter σας καινούριο

S.NO. ITEM CODE D E S C R I P T I O N
1 1AA002 SLOTTED HOLLOW PIN 0,3
2 1AA0553 CRANK PIN 4,3
3 1AA0745 PISTON RING (BOTTOM) 7,7
4 1AA0756 SPACER SHIM 0,2
5 1AA0757 SPACER SHIM 0,2
6 1AA0781 GUDGEON PIN 6,2
7 1AA0782 PISTON-DIA. 47 χωρίς ελατήρια 24,5
8 1AA0785 SPACER SHIM 0,5
9 1AA745 BOTTOM RING 15,9
10 1AB0063 PINILN(KICK SHAFT) 5,8
11 1AB0064 RETAINER 5,1
12 1AC0066 RESTORING SPRING 0,3
13 1AF024 SILENCER CLAMP WELDED 1,8
14 1AJ002 FUEL TAP COMPL. 6,1
15 1AJ015 PETROL FILTER 0,9
16 1AJ024 FIXING NUT 1,3
17 1AJ063 WIRE CLIP FOR FUEL PIPE 0,1
18 1AL043 BUSH FOR FOOT REST R.H. 0,3
19 1AN002 CABLE BINDER 0,2
20 1AP050 CABLE CLAMPING COMPL. 0,5
21 1AT325 BATTERY 12V 5AH DRY 28,8
22 1AT330 BULB(12V,25/25W) 3,2
23 1AT332 BULB(12V,10W) 1,3
24 1AT337 FUSE 7AMP 0,6
25 1AT338 FUSE BOX 0,5
26 1ZA0161 BALL BEARING 6201-RS1 8,2
27 1ZA0213 NEEDLE ROLLER BRG.(12X 5,5
28 1ZA0214 NEEDLE ROLLER BRG.(18X 6,7
29 1ZA0255 CAGE BEARING SELF STARTER 22,9
30 1ZA0256 NEEDLE CAGE BEARING(NEW)B 7,9
31 1ZA104 BEARING 6201Z  12x32x10 8,7
32 1ZA150 BEARING 6204 C4 (20X47X14 12,5
33 1ZA151 BALL BEARING 6003/2RS1 18,3
34 1ZA152 BEARING 6200 C3 (10X30X9) 7,9
35 1ZA153 BALL BEARING 6203/2RS1 (1 13,1
36 1ZA154 BALL BEARING 6203/C3 (17X 8,1
37 1ZA155 BEARING (12*24*6)61901/RS 15,5
38 1ZA705 NEEDLE BEARING (BIG END) 7,9
39 1ZA715 NEEDLE BRG.(SMALL END) 4,5
40 1ZC0007 STUD BOLT 0,6
41 1ZC003 FIXING STUD 0,2
42 1ZC007 STUD BOLT 0,6
43 1ZD0219 EXTERNAL CIRCLIP WORM WHE 0,2
44 1ZD0231 CIRCLIP 0,2
45 1ZD0232 CIRCLIP KICK SHAFT 0,1
46 1ZD0323 EXTERNAL CIRCLIP (B40) 0,3
47 1ZD0336 INTERNAL CIRCLIP DRIVEN S 0,2
48 1ZD0433 CIRCLIP – EXTERNAL(OIL PU 0,2
49 1ZD219 CIRCLIP (INTERNAL) 0,3
50 1ZD822 WIRE SPRING RING 0,3
51 1ZE0062 SP.CH.HEAD SCREW 0,5
52 1ZE0470 SELF TAPPING SLOTTED PAN 0,1
53 1ZE139 CH.HD.SCREW 3*10 0,1
54 1ZE145 CHEESE HD SCREW 6×16 0,1
55 1ZE323 CSK HD SCREW 6×16 0,1
56 1ZF0034 HEX.PHI.SCREW(M5X20)WITH 0,3
57 1ZF0061 SPL.HEX HEAD SCREW 0,6
58 1ZF0064 HEX.PHI.SCREW(M6X20)WITH 0,3
59 1ZF0065 FLANGE BOLT(M10X47) 1,0
60 1ZF0067 HEX HD BOLT M8X55 0,5
61 1ZF0162 HEX HEAD BOLT(M10X20) 0,4
62 1ZF0180 HEX. HEAD BOLT(M8X75) 0,5
63 1ZF0181 HEX. HEAD BOLT(M8X60) 0,5
64 1ZF0257 HEX SCREW (M6*22) 0,2
65 1ZF0258 HEX.HEAD BOLT(M10*35) 0,6
66 1ZF0259 HEX.HEAD SCREW (M8*35) 0,3
67 1ZF0260 HEX.HD.SCREW(M8X40) 0,3
68 1ZF0356 DRAIN PLUG 0,3
69 1ZF0357 HEX HEAD SCREW(DRAIN PLUG 0,3
70 1ZF060 HEX.HD.BOLT(M10*45) 0,8
71 1ZF139 HEX.HEAD BOLT (M10X16) 0,5
72 1ZF209 HEX HEAD SCREW 6×20 0,2
73 1ZF228 HEX.HEAD SCREW (M6X25) 0,2
74 1ZF360 HEX HEAD BOLT(M8X150) 1,5
75 1ZG0113 ALLEN HEAD SCREW (M6*12) 0,3
76 1ZG0116 ALLEN HEAD SCREW (M5*14) 0,3
77 1ZG0117 ALLEN HEAD SCREW(M6*20) 0,3
78 1ZG0122 ALLEN BOLT (M6*14) 0,3
79 1ZG0138 ALLEN HEAD SCREW (M6*35) 0,5
80 1ZG0139 ALLEN HD.SCREW(M6X45) 0,5
81 1ZG0140 ALLEN HEAD SCREW(M6*25) 0,3
82 1ZG0144 ALLEN HEAD SCREW M10X25 0,9
83 1ZG0155 HEX.SCK.HD.SW.M10*90 3,1
84 1ZG0156 HEX SOCKET HEAD CAP SCREW 0,7
85 1ZG104 ALLEN SCREWS (M6x16) 0,3
86 1ZG113 ALLEN HEAD SCREW (M6*12) 0,3
87 1ZG114 ALLEN HEAD SCREW M6*25 0,4
88 1ZG137 ALLEN SCREW M6*35 0,4
89 1ZH0051 CASTLE NUT 1,4
90 1ZH010 HEX.FLANGE NUT(M6)SERRATE 0,2
91 1ZH0152 HEX NUT(M10X1.25) 0,2
92 1ZH0163 SPL. HEX. NUT WITH COLLAR 0,3
93 1ZH050 HEX.FLANGE NUT(M6)PLAIN 0,2
94 1ZH102 HEX NUT M6 0,1
95 1ZH103 HEX NUT M3 0,1
96 1ZH107 HEX NUT(M6) 0,1
97 1ZH108 NUT(M7) 0,1
98 1ZH118 HEX NUT M8 0,1
99 1ZH119 HEX NUT M10x1(THICK) 0,2
100 1ZH121 HEX NUT M10x1(THICK) 0,2
101 1ZH123 HEX.NUT M12X1.25 0,3
102 1ZH404 WELDING NUT M6 0,1
103 1ZJ103 NYLOCK NUT M6 0,1
104 1ZJ105 NYLOCK NUT (M10*1.25) 0,3
105 1ZJ106 NYLOC NUT (M12*1.25P) 0,5
106 1ZJ115 NYLOCK NUT M8 0,2
107 1ZL0150 SPRING WASHER 0,2
108 1ZL0153 SPRING WASHER CRINKLED(WA 0,3
109 1ZL050 SPRING WASHER SPL. 0,3
110 1ZL106 WAVE WASHER B6x12 0,1
111 1ZL108 WAVE WASHER B12 0,2
112 1ZL112 WAVE WASHER B5 0,1
113 1ZM0128 SPRING WASHER 0,2
114 1ZM102 SPRING WASHER  B6 0,1
115 1ZM115 SPRING LOCK WASHER 0,1
116 1ZM120 SPRING WASHER B6 0,1
117 1ZM121 SPRING WASHER BIO 0,1
118 1ZN0033 PLAIN WASHER SPECIAL(10.2 0,1
119 1ZN0158 PLAIN WASHER 9X4.5X1 0,1
120 1ZN0161 SPL PLAIN WASHER (9.8*14* 0,1
121 1ZN0165 PLAIN WASHER 0,1
122 1ZN0175 M/C WASHER(FOR REAR MAGWH 0,5
123 1ZN0184 SPECIAL WASHER(FOR HELMET 0,1
124 1ZN0194 PLAIN WASHER (28X15X1.5) 0,2
125 1ZN033 PLAIN WASHER SPL (10.2*20 0,2
126 1ZN055 WASHER SPECIAL 0,2
127 1ZN104 PLAIN WASHER  12.0×6.4×0. 0,1
128 1ZN105 PLAIN WASHER  14.0×6.5×2. 0,1
129 1ZN106 WASHER PLAIN (6.6*14*1.6) 0,1
130 1ZN107 PLAIN WASHER  18.0×6.6×2. 0,1
131 1ZN121 PLAIN WASHER  18.0×6.6×2. 0,2
132 1ZN124 PLAIN WASHER 12.5×6.4×1.5 0,1
133 1ZN125 WASHER(7.4*14*1.6) 0,1
134 1ZN126 PLAIN WASHER 17×8.4×1.6 0,1
135 1ZN127 PLAIN WASHER 21X10.5X2 0,1
136 1ZN140 PLAIN WASHER 0,1
137 1ZN156 WASHER (15*28*2.5) 0,2
138 1ZN157 PLAIN WASHER (5.5*15*1.5) 0,1
139 1ZN158 PLAIN WASHER 0,1
140 1ZN159 PLAIN WASHER 13*22*2 0,1
141 1ZN160 PLAIN WASHER 5.3X10X1.0 0,1
142 1ZP010 THRUST WASHER 0,2
143 1ZS0017 S.T.PHI.HD.SCREW(M3X16) 0,1
144 1ZS0018 S.T.PHI.HD.SCREW(M4X35) 0,2
145 1ZS0019 S.T.PHI.HD.SCREW CSK(M3X1 0,1
146 1ZS0020 S.T.PHI.HD.SCREW (M4*18) 0,1
147 1ZS0021 S.T.PHI.HD.SCREW(M4*30) 0,2
148 1ZS0022 S.T.PHI.HD.SCREW(M5*20) 0,2
149 1ZS0025 PHILLIP HD SCREW M4X19 0,1
150 1ZS0102 PHILLIP HD SCREW (M6*88) 0,6
151 1ZS0103 PHI.HD.SCREW(M6X25) 0,2
152 1ZS0104 PHI.HD.SCREW(M5X14) 0,1
153 1ZS0105 PHI.HD.SCREW(M6X15) 0,1
154 1ZS0109 PHI.HD.SCREW(M4X50) 0,1
155 1ZS0112 S.T.PHI.HD.SCREW M4X40 0,2
156 1ZS0114 S.T.PHI.HD.SCREW 8X32 0,1
157 1ZS0116 S.T.PHI.HD.SCREW 12X19 0,1
158 1ZS0206 PHI.HD.SCREW(M6X12) 0,1
159 1ZS0207 PHI.HD.SCREW(M6X14) 0,2
160 1ZS0208 PHI.HD.SCREW(M6X20) 0,2
161 1ZS022 PH.HD SELF TAPPING SCREW 0,1
162 2CF013035000 PISTON RING TOP (CHROMIUM 6,5
163 2CF015030000 STICKER ENG HSG COVER MAT 1,0
164 2CF016040000 C.D.I. (SEEL) 21,6
165 201110001000 ENG.MTG.AXLE SLEEVE 5,2
166 201110002000 OIL FILLER PLUG 0,3
167 201110003000 O RING 0,2
168 201110004000 OIL BREATHER CONNECTOR 0,3
169 201110007000 AXLE(ENGINE MTG.) 5,6
170 201110008000 CYLINDER HEAD 75 CC 30,1
171 201110010000 STARTER MOTOR ASSY. 108,3
172 201111001000 CYLINDER HEAD GASKET 0,4
173 201111200000 SPARK PLUG(W5DC) 6,8
174 201112001000 GASKET(CYLINDER FLANGE) 0,3
175 201112101000 CYLINDER BLOCK(AL) 47,2
176 201114002000 WOODRUFF KEY 0,3
177 201114003000 OIL SEAL L.H.SIDE-A20*42/ 1,0
178 201114004000 OIL SEAL (22*32*6) 0,9
179 201114005000 OIL SEAL LH SIDE 1,0
180 201114100000 CRANK SHAFT ASSY COMP. 106,3
181 201115100000 ENGINE HSG SET COMP. 236,9
182 201115101000 HOLLOW PIN 0,4
183 201115104000 SILENT BUSH 1,4
184 201115106000 FIBER WASHER 0,1
185 201115107000 PIVOT PIN(REAR) 1,7
186 201115108000 O-RING(PIVOT PIN REAR) 0,1
187 201115110000 GASKET(ENG.HSG.L.H.& R.H. 0,3
188 201115120000 TRANSMISSION COVER 39,2
189 201115121000 GASKET(TRANSMISSION COVER) 0,5
190 201115123000 FOAM FILTER 5,5
191 201115124000 SUPPORT FOAM FILTER 0,8
192 201115125000 STOPPER 0,3
193 201115130000 ENGINE HSG. COVER COMP. 102,1
194 201115131000 GASKET(ENGINE HSG.COVER) 1,7
195 201116001000 GASKET GENERATOR 0,4
196 201116100000 GENERATOR ASSY. 67,2
197 201116101000 OIL SEAL (MAGNETO PLATE) 0,7
198 201116102000 GROMMET-MAGNETO 0,4
199 201116300000 STATOR ASDSY. 30,3
200 201116500000 EXCITOR COIL ASSY. 21,3
201 201116600000 LAMP COIL ASSY. 20,0
202 201116700000 PULSER COIL ASSY. 6,6
203 201117002000 CLAW WASHER 0,7
204 201117004000 SPACER FOR CVT 0,1
205 201117005000 COLLAR (BUSH) 9,0
206 201117006000 V-BELT 30,3
207 201117008000 SPECIAL WASHER CVT 0,3
208 201117103000 SLIDER 0,3
209 201117111000 BUSH 5,0
210 201117300000 VARIATOR ASSY. 50,5
211 201117306000 FIXED PULLY WITH FAN 15,7
212 201117311000 CAM PLATE 6,2
213 201117313000 SLIDING PULLY WITH BUSH 30,5
214 201117900001 VARITOR & CLUTCH ASSY. 153,3
215 201118201000 SPECIAL NUT 2,7
216 201118202000 PULLY SPRING 2,0
217 201118212000 SPRING CLUTCH SHOE 0,2
218 201118215000 PIN 1,5
219 201118219000 DAMPER 0,1
220 201118220000 GUIDE PIN(CLUTCH SHOE) 0,2
221 201118233001 “0” RING 0,4
222 201118500001 CLUTCH & PULLEY ASSY. COM 113,8
223 201118501001 CLUTCH DRUM ASSY. 31,1
224 201118508000 SPRING CAP 1,1
225 201118509000 CLUTCH SHOE PLATE ASSY. 29,4
226 201118511000  PLATE ASSY. 12,1
227 201118515000 CLUTCH SHOE ASSY. 11,4
228 201118519000 PULLEY ASSY. 80,9
229 201118520000 RETAINER CAP 2,6
230 201118521000 PIN SMALL 1,7
231 201118523001 FIXED PULLEY ASSY. COMPL 44,3
232 201118524000 FIXED PULLY ASSY. 31,4
233 201118527000 SLIDING PULLY ASSY. 25,0
234 201118529000 SLIDING PULLEY ASSY. REAR 33,7
235 201119001000 PIN KICK PINION 0,7
236 201119100000 KICK PEDAL ASSY (UNPAINTE 10,8
237 201119201000 SPECIAL WASHER 0,2
238 201119202000 BUSH(KICK SHAFT ASSY.) 6,9
239 201119203000 TORSION SPRING(KICK SHAFT 2,5
240 201119204000 KICK SHAFT WELDED (COMPL. 16,1
241 201119208000 KICK STARTER RUBBER 0,5
242 201120003000 PIN MOTOR PINION 0,8
243 201120004000 RETAINING BKT. 1,1
244 201120005000 MOTOR PINION 7,8
245 201120006000 NEEDLE BRG.(MOTOR PINION) 7,7
246 201120009000 MOTOR PINION COMP 14,0
247 201120122000 CARBON BRUSH +VE AND -VE 2,7
248 201120123000 SPRING 1,5
249 201120125000 ARMATURE ASSY. 52,6
250 201120126000 CABON BRUSH HOLDER 6,4
251 201120127000 CABON BRUSH NEGATIVE 7,7
252 201120128000 CABON BRUSH WITH POSITIVE TERM. 10,1
253 201120129000 SPRING FOR CARBON BRUSH 6,0
254 201120130000 BRUSH SEAT SCREW WITH SPG.WASHER 1,0
255 201120131000 BALL BEARING 23,9
256 201120132000 OIL SEAL 4,9
257 201120133000 O-RING 3,2
258 201120134000 LONG SCREW ASSY. 2,8
259 201120135000 M\C D.E.BKT. 19,2
260 201120136000 YOKE ASSY. 26,3
261 201120137000 SINTERED BUSH 2,8
262 201120138000 WIRING HARNESS 3,2
263 201120201000 SPACER(STARTER CLUTCH) 3,0
264 201120202000 BUSH WITH COLLAR 11,4
265 201120210000 RING GEAR WELDED 21,3
266 201120220000 STARTER CLUTCH ASSY. 16,5
267 201120221000 ROLLER 6,2
268 201120222000 SPRING 2,1
269 201120223000 SPRING COVERING 0,1
270 201121001000 OIL SEAL(GEAR SHAFT) 0,9
271 201121002000 SPL. WASHER 0,3
272 201121004000 OIL SEAL RH 1,4
273 201121005000 DRIVE SHAFT (Z-13) 20,4
274 201121100000 DRIVEN SHAFT COMPL. 51,9
275 201121200000 INTERMEDIATE GEAR COMPL. 33,3
276 201122001000 WORM WHEEL 2,0
277 201122002000 PIN(WORM WHEEL) 0,3
278 201122003000 WIRE CLIP 0,5
279 201122100000 OIL PUMP ASSY.WITH PIPES 26,8
280 201122103000 WIRE CLIP (FOR OIL PIPE) 0,2
281 201122105000 GEAR OIL PUMP 3,0
282 201122109000 CHECK VALVE 3,8
283 201122200000 OIL PUMP ASSY.W/O PIPES 30,5
284 201122201000 O RING 0,6
285 201123001000 CARBURETTOR FLAP 2,6
286 201123100000 CARBURETTOR ASSY. 65,1
287 201123100000 CARBURETTOR ASSY.COMP. 75,5
288 201123101000 HOSE VENT 1,4
289 201123102000 CLIP 0,3
290 201123103000 HOSE-OVER FLOW 0,5
291 201123105000 MAIN JET 3,1
292 201123106000 JET NEEDLE 6,9
293 201123107000 NEEDLE JET 5,6
294 201123108000 OVER FLOW PIPE 0,5
295 201123110000 FCB GASKET 1,0
296 201123111000 PILOT JET 1,8
297 201123112000 PACKING 0,2
298 201123113000 N.V.ASSY. 7,7
299 201123114000 FLOAT HINGE PIN 0,5
300 201123115000 F.C.BODY 9,1
301 201123118000 SCREW M4*5 0,3
302 201123120000 M C TOP 2,0
303 201123122000 THROTTLE SPRING 0,6
304 201123123000 PISTON VALVE 7,8
305 201123124000 SPRING AIR ADJUSTER 0,3
306 201123125000 THROTLE ADJUSTER 0,5
307 201123126000 SPRING CLIP 0,3
308 201123127000 PACKING TOP 0,3
309 201123128000 SPRING PLATE THROTTLE 0,3
310 201123130000 SPRING 0,3
311 201123131000 AIR ADJUSTER 0,6
312 201123132000 PLUNGER SPRING 0,2
313 201123135000 GUIDE HOLDER 1,2
314 201123136000 PLUNGER ASSY. 2,6
315 201123144000 FLEXIBLE COUPLING(FOR CAR 1,1
316 201123145000 O’RING 1,1
317 201123203000 GASKET (LINK & CYL.) 0,5
318 201123204000 NIPPLE-LINK CARBURETTOR 0,7
319 201123302000 PROTECTOR SPRING 0,6
320 201123303000 CLIP (I.D.9.5) 0,2
321 201123400000 AUTO FUEL COCK COMPL. 37,2
322 201123406000 BRACKET FOR FUEL COCK 0,4
323 201123409000 SUCTION PIPE 0,7
324 201124101000 FAN COMP. 3,7
325 201124201000 COLLAR(AIR SHROUD RH) 0,2
326 201124202000 GROMMET 0,2
327 201124211000 AIR SHROUD R.H.SIDE 3,9
328 201124212000 RUBBER SEAL(AIR SHROUD) 0,2
329 201124220000 AIR SHROUD-TOP 3,6
330 201124221000 GROMMET 0,2
331 201125111000 SPL SEAL AIR INTAKE 0,9
332 201125112000 BEND PIPE 4,9
333 201125113000 AIR INTAKE LH 3,2
334 201125121000 FILTER FOAM 4,7
335 201125122000 AIR INTAKE RH 3,3
336 201125123000 BUSH(AIR INTAKE) 0,3
337 201125124000 GROMMET 0,2
338 201125125000 INTAKE TUBE 1,7
339 201130000000 SILENCER ASSY. COMPL. 53,7
340 201130101000 SILENCER PROTECTOR 2,5
341 201130102000 BIG FIBER WASHER(SILE.PRO 0,1
342 201130103000 GASKET FOR SILENCER 0,5
343 201130104000 SILENT BUSH(SILENCER) 1,9
344 201130105000 SMALLFIBER WASHER(SILE.PR 0,1
345 201130106000 GROMMET(SILENCER PROTECTO 0,5
346 201130107000 BUSH(SILENCER PROTECTOR) 0,2
347 201130134002 SILENCER  SUB ASSY. 52,7
348 201130148000 SILENCER PROTECTOR(SLX) 9,5
349 201130158000 SPACER(FOR SILENCER) SL 1,4
350 201131100002 FRAME SUB ASSY 178,6
351 201131101000 BALL RACE UPPER-INNER 5,2
352 201131102000 BALL RACE LOWER-UPPER CUP 5,9
353 201131103000 BALL RACE LOWER-INNER 3,7
354 201131104000 BALL RACE LOWER-OUTER 3,0
355 201131105000 CHECK NUT 0,9
356 201131107000 LOCKING BRACKET (SCREW RE 0,3
357 201131500002 SWINGING BKT SUB ASSY 14,8
358 201131501000 SWINGING BRACKET ASSLY. W 9,6
359 201131502000 SILENT BUSH(SWINGING BKT. 3,0
360 201131600000 ENGINE FLAPPER 5,1
361 201131601000 RUBBER GUIDE SPRING 0,3
362 201131603000 DAMPING GROMMET FRAME 0,2
363 201131707001 LUGGAGE CARRIER 13,4
364 201131720001 LUGGAGE CARRIER ASSY(BLAC 6,6
365 201131728000 CAP FOR LUGGAGE CARRIER 0,1
366 201131735000 REAR LUGGAGE CARRIER (SL) 18,6
367 201132101000 FUEL TANK 20,3
368 201132102000 PETROL TANK CAP ASSY**NE 1,5
369 201132103000 ADOPTER NUT 0,9
370 201132104000 FILTER SMALL 0,1
371 201132105000 CUP WASHER (FOR OIL TANK) 0,1
372 201132106000 PETROL PIPE 1,4
373 201132107000 CLIP(FOR OIL & SUCTION PI 0,2
374 201132108000 O-RING(CUP WASHER) 0,1
375 201132120000 PETROL PIPE(MALAGUTI) 1,4
376 201132121000 PETROL PIPE(L=370) 3,2
377 201132123000 PETROL PIPE 1,4
378 201132125000 PETROL FILTER 0,9
379 201132127000 FUNNEL(FOR FUEL TANK) 0,7
380 201132140002 FUEL TANK CAP ASSY. 1,5
381 201132145000 PETROL PIPE 5,1
382 201132146000 PETROL PIPE 0,8
383 201132201000 OIL TANK 7,6
384 201132202000 OIL TANK CAP 0,7
385 201132204000 FILTER LONG 0,3
386 201132205000 O RING 0,1
387 201132206000 OIL PIPE(OIL TANK TO T-JOINT ) 1,6
388 201132207000 OIL PIPE(T JOINT-OIL PUMP 2,7
389 201132210000 OIL TANK WITH CAP 8,4
390 201132211000 TWO WAY JOINT 0,9
391 201132602000 DAMPING SPRING 0,4
392 201133100000 PROP STAND ASSLY. 14,3
393 201133101000 AXLE PROP STAND 1,4
394 201133102000 RUBBER WASHER 0,2
395 201133103000 LOCK PIN 0,1
396 201133104000 CABLE GUIDE REAR BRAKE 1,2
397 201133105000 SPRING PROP STAND 1,2
398 201133106000 RUBBER GROMMET(PROP STAND 0,5
399 201133140000 SPRING(PROP STAND) 1,1
400 201133141000 SPRING SMALL(PROP STAND) 0,3
401 201133144000 GUIDE SLEEVE (SCOOTER STA 2,2
402 201133149000 SIDE STAND ASSY. SL 11,1
403 201133170000 SIDE CHANEL & SIDE STAND 17,4
404 201133200000 PROPSTAND ASSY 14,3
405 201133203000 PROP STAND ASSLY 14,3
406 201133402000 PROP STAND ASSY(BLACK POW 14,3
407 201133500001 SIDE STAND ASSY. COMP.(PO 11,1
408 201133503000 AXLE FOR SIDE STAND 5,5
409 201133516000 CABLE GUIDE PIN 0,7
410 201133519002 SIDE STAND SUB ASSY.(NEW) 11,1
411 201133521000 SIDE STAND MAIN TUBE 11,1
412 201134101000 HEXAGONAL SPACER FOOT RES 1,2
413 201134102000 SQUARE BOLT 1,5
414 201134104000 FOOT PEDAL L.H. 2,9
415 201134105000 PIN AXLE 0,4
416 201134106000 SPLIT PIN 0,1
417 201134107000 SPRING 0,1
418 201134108000 PIN – GUIDE 0,2
419 201134109000 BALL 0,2
420 201134204000 FOOT PEDAL R.H. 3,2
421 201134212001 FOOT REST ASSY. COMP. (LH 3,9
422 201134217000 FOOT REST RUBBER 0,7
423 201134221001 FOOT REST ASSY. COMP.L.H. 9,1
424 201134222001 FOOT REST ASSY. COMP.R.H. 8,5
425 201135000000 MUDGUARD FRONT 52,8
426 201135100000 RUBBER CABLE GUIDE 0,3
427 201135101000 CABLE GUIDE METAL 1,3
428 201135107000 REINFORCEMENT CUP (FOR MU 10,3
429 201136101000 FRONT FORK ASSLY. 50,9
430 201136102002 FRONT FORK SUB ASSY 55,2
431 201136102009 FRONT FORK SUB ASSY.(UNPA 50,6
432 201136103000 FRONT SHOCK ABSORBER LH 48,5
433 201136104000 FRONT SHOCK ABSORBER RH 47,2
434 201136105000 BALLS FOR LOWER & UPPER R 0,1
435 201136113000 FORK BOLT 3,2
436 201136115000 O RING 0,3
437 201136116000 SPRING JOINT 0,2
438 201136117000 MAIN SPRING LH 2,7
439 201136118000 FORK PIPE LH 21,6
440 201136120000 STOPPER RING TOP 0,2
441 201136121000 OIL SEAL 2,3
442 201136122000 BOTTOM CASE LH 27,5
443 201136123000 SEAT PIPE LH 4,2
444 201136127000 VALVE 0,3
445 201136129000 OIL LOCK PIECE 1,0
446 201136131000 BOTTOM CASE RH 27,9
447 201136132000 SEAT PIPE RH 4,1
448 201136142008 LOWER TRAPEZIUM (RAW SLX) 24,4
449 201136143000 MAIN SPRING RH 2,7
450 201136144000 FORK PIPE RH 21,6
451 201136146000 CLAMP LH & RH(FOR DISC BR 0,6
452 201136155000 SPACER (FOR FRONT WHEEL) 1,0
453 201137100000 HANDLE BAR WELDED 17,6
454 201137100009 HANDLE BAR (W/O PLATING) 17,1
455 201137103000 SPEEDOMETER CABLE **** 4,8
456 201137104000 BRAKE LEVER R.H.(POWDER C 3,7
457 201137105000 FRONT BRAKE CABLE 5,0
458 201137107000 SLIT BUSH 0,3
459 201137108000 SPEEDOMETER INNER CABLE 1,5
460 201137123000 HANDLE BAR WELDED 17,6
461 201137128000 SPEEDOMETER CABLE 4,4
462 201137132001 HANDLE BAR WELDED(20 MM L 18,0
463 201137201000 THROTTLE CABLE ASSLY. 8,7
464 201137205000 THROTTLE GRIP ROTOR(R.H.) 1,2
465 201137206000 GRIP COVER RUBBER (R.H.) 2,0
466 201137208000 BRAKE LEVER L.H. 3,7
467 201137209000 REAR BRAKE CABLE ASSLY. 8,3
468 201137210000 GRIP COVER RUBBER (L.H.) 1,8
469 201137211000 PROTECTOR SPRING 0,4
470 201137220000 BANJO BOLT (SLX) 1,3
471 201137221000 SEALING WASHER 0,2
472 201137222000 REAR BRAKE CABLE(SLX) 6,5
473 201137401000 CABLE INNER 1,0
474 201137407000 CHOKE CABLE COMPL. 5,4
475 201138000002 FRONT MAGWHEEL ASSY 76,0
476 201138100000 FRONT TYRE 30,7
477 201138102000 TUBE (FRONT & REAR) 12,3
478 201138105000 DISTANCE SLEEVE(O.D.=17.3 1,7
479 201138106000 FRONT HUB COVER COMP. 18,4
480 201138108000 PIVOT PIN(FRONT) 0,7
481 201138109000 BRAKE CAM FRONT 1,9
482 201138110000 FRONT BRAKE LEVER 1,4
483 201138111008 BRAKE SHOE FRONT 8,0
484 201138112000 BRAKE SHOE SPRING FRONT 0,3
485 201138113000 HUB DRIVE 6,5
486 201138114000 FRONT AXLE 3,9
487 201138114002 FRONT AXLE SUB ASSY-WITH 5,0
488 201138123000 SPL.CUP WASHER(FOR FRONT 0,2
489 201138126000 FRONT MAG WHEEL WITH DISC 355,1
490 201138127000 FRONT/REAR TYRE(FOR SLX) 105,6
491 201138128000 FRONT/REAR TUBE(FOR SLX) 18,5
492 201138129000 HOSE PIPE (SLX) 56,2
493 201138130000 BRAKE CALIPER (SLX) 99,3
494 201138132000 FRONT AXLE SUB ASSY.(WITH 5,5
495 201138133000 HUB DRIVE ASSY. 7,0
496 201138134000 MASTER CYLINDER ( SLX) 119,0
497 201138156000 FRONT HUB 19,3
498 201138157000 DISTANCE SLEEVE 1,6
499 201138159000 RIM SL 21,8
500 201138160000 FRONT/REAR TYRE (SL) 30,7
501 201138161000 FRONT/REAR TUBE (SL) 11,2
502 201138162000 SPEEDOMETER DRIVE COMP. ( 7,1
503 201138165000 DUST CAP(FOR FRONT HUB) 1,0
504 201139100000 REAR TYRE 36,7
505 201139102000 REAR MAGWHEEL ASSY 70,5
506 201139103000 BRAKE SHOE REAR 8,0
507 201139104000 BRAKE SHOE SPRING REAR 0,2
508 201139105000 BRAKE SHOE SPRING REAR 2,6
509 201139106000 REAR BRAKE LEVER 2,6
510 201139107000 REAR SHOCK ABSORBER 18,7
511 201139112000 REAR SHOCK ABSORBER(DOUBL 21,5
512 201139116000 REAR MAGWHEEL SLX 242,5
513 201139130000 REAR HUB WITH STUD (PAINT 23,0
514 201139131000 SPLIT PIN(SL) 0,1
515 201140002001 BUSH ASSY.(HELMET BOX) 0,9
516 201140004000 RUBBER CUSHION(BATTERY BO 0,3
517 201140101001 HINGE BRACKET ASSY.WITH H 2,3
518 201140102000 HINGE TUBE-YELLOW PASSIVA 0,8
519 201140103000 RUBBER TUBE (HOLLOW) 0,2
520 201140104000 HANGER LUGGAGE 0,7
521 201140105000 HELMET BOX 29,4
522 201140107000 BATTERY COVER LID 4,3
523 201140137000 SUPPORT TUBE 1,5
524 201140138002 SARI GUARD KIT SUB ASSY. 31,5
525 201140204000 BEADING 2,3
526 201140401000 SPACER 0,4
527 201140402000 REFLEX REFLECTOR 1,4
528 201140403000 LOCKING WASHER 0,3
529 201140500000 FOOT BOARD 8,3
530 201140501000 UNDER FOOT BOARD 25,4
531 201140502000 FOOT BOARD RUBBER 10,3
532 201140504000 MOUNTING PLUG 0,2
533 201140507000 FOOT BOARD ADD ON (SL) 19,6
534 201140512000 CHANNEL COMPONENT(RH) 7,3
535 201140513000 CHANNEL COMPONENT(LH) 11,2
536 201140514000 BUSH (FOR CHANNEL) SL,SLX 1,2
537 201140529000 BUSH FOR CHANNEL (REAR) S 0,4
538 201141029000 SERRATED BUSH 7,6
539 201141100000 REAR FAIRING LID 2,9
540 201141201000 LEGUARD 21,1
541 201141202000 FRONT COVER LEGUARD 2,9
542 201141203000 LID FRAME NUMBER 0,5
543 201141204000 CABINET HINGE 0,5
544 201141205000 STICKER(HERO EMBLEM) 3,2
545 201141301000 FRONT SHIELD 96,5
546 201141302000 BUSH FOR FRONT SHIELD 0,2
547 201141400000 REAR MUDGUARD TAIL 6,5
548 201141402000 REAR MUDGUARD FLAPPER 1,0
549 201141404000 NUMBER PLATE 4,2
550 201141405000 SPACER FOR NO.PLATE 1,4
551 201141406000 SPECIAL BUSH FOR SILENCER 0,7
552 201141409000 REAR SPLASH GUARD(F R.P.) 19,3
553 201141410000 MOUNTING BRACKET R.H. 1,7
554 201141412000 MOUNTING BRACKET L.H.FRON 0,8
555 201141413000 MOUNTING BKT REAR 1,1
556 201141414000 REAR SPLASH GUARD 28,9
557 201141416002 MTG.BKT.REAR SUB ASSY. 1,5
558 201141502000 GRILL 4,8
559 201141503000 BULB 12V 10W 1,0
560 201141504000 GRILL (SLX) 11,1
561 201141506000 CUP(FOR MANUAL FUEL COCK) 1,4
562 201141508000 BUSH (FORFRONT NO. PLATE) 1,3
563 201141509000 CUP WASHER (FOR FUEL COCK 0,4
564 201141510000 NUMBER PLATE FRONT 3,9
565 201141511000 ADDON FOR SIDE FARING(L.H 8,8
566 201141512000 ADDON FOR SIDE FAIRING (R 8,8
567 201141518001 FRONT GRILL(SL) 10,7
568 201141519000 RUBBER WASHER 0,1
569 201141523000 REAR SPLASH GUARD (SL) 34,8
570 201141524008 SERRATED BUSH 5,2
571 201141528000 MOUNTING BKT RH 1,1
572 201142101000 INDICATOR LH COMPL. 6,2
573 201142103000 INDICATOR RH COMPL. 6,2
574 201142104000 FRONT BLINDER COVER RH 2,4
575 201142105000 REFLECTER LH 3,1
576 201142106000 REFLECTER RH 3,1
577 201142110000 INDICATOR BULB 12V/10W EM 1,0
578 201142111000 HEAD LIGHT BULB 12V/15W E 3,2
579 201142112000 STOP LIGHT 12V/21/5W EMAR 4,3
580 201143100000 MAIN WIRING HARNESS COMPL 25,8
581 201143104000 COUPLER CLIP 0,1
582 201143110000 INTERMEDIATE WIRING HARNE 3,5
583 201143113000 MAIN WIRING HARNESS 24,3
584 201144100000 IGN.SWITCH CUM STEERING L 24,2
585 201144200000 SEAT BENCH LOCK WITH KEYS 12,0
586 201144201000 HEX.HEAD SPL.BOLTS 1,5
587 201144203000 FRONT STOP LIGHT SWITCH 4,1
588 201144204000 STOP LIGHT SWITCH REAR 3,7
589 201144205000 LIGHT&START SWITCH ASSY. 21,7
590 201144206000 INDICATOR &HORN SWITCH LH 28,6
591 201144207000 BODY LOWER 7,1
592 201144208000 BODY UPPER 6,7
593 201144209000 BODY LOWER 7,1
594 201144215000 DUST CAP FOR SWITCH 0,2
595 201144220002 LIGHT&START SWITCH SUB.ASSY. 19,8
596 201144222000 LIGHT&START SWITCH UPPER ASSY. 15,9
597 201144223000 IND.&HORN SWITCH UPPER ASSY. 23,8
598 201144225000 KNOB HORN 0,3
599 201144226000 KNOB BLINKER 0,5
600 201144227000 KNOB DIPPER 0,3
601 201144228000 KNOB START 0,2
602 201144229000 KNOB MAIN 0,3
603 201144230002 IND.&HORN SWITCH SUB ASSY. 27,3
604 201144250002 START SWITCH SUB ASSY. 2,3
605 201144260002 MAIN SWITCH SUB ASSY. 3,0
606 201144270002 BLINKER SWITCH SUB ASSY 8,0
607 201144280002 HORN SWITCH SUB ASSY. 2,3
608 201144290002 DIPPER SWITCH SUB ASSY. 2,7
609 201144300000 HOLD REFER 201244300000 9,0
610 201144300001 LOCK SET COMPLETE ASSY.WI 26,3
611 201144300002 LIGHT & START SWITCH W/O 17,9
612 201144305000 NUT 1,1
613 201144309000 STICKER FOR FRONT CABINET 0,2
614 201144310000 BLANK KEY 1,8
615 201144314000 STOP LIGHT SWITCH (N.O. T 2,6
616 201144325000 STICKERS FOR EZ(FRONT,BOD 9,6
617 201144400001 LOCK ASSY.COMP.(WITH NEW 26,3
618 201145100000 H.T.COIL+CDI (IGNITER) 31,3
619 201145101000 SUPPRESSOR PLUG 2,8
620 201145104000 SUPRESSOR CAP 8,1
621 201145200000 RR UNIT 24,1
622 201145300000 RELAY STARTER 9,6
623 201145301000 HOLDING GROMMET 0,3
624 201145600000 FLASHER 10,5
625 201145602000 FLASHER (DENMARK) 15,9
626 201145603000 FLASHER 12V/10W A.C. 14,8
627 201145700000 FUEL GAUGE 17,5
628 201145800000 HORN 11,9
629 201145801000 FIBRE WASHER(HORN) 0,1
630 201145805001 HORN ASSY.(ADDON&NIKKO) 16,0
631 201145900000 OIL GAUGE 9,8
632 201147100000 SPEEDOMETER 50,2
633 201147101000 HANDLE BAR FAIRING BACK 7,5
634 201147102000 BULB 12 V 3.4W 1,0
635 201147103000 BULB 12 V 1.7W 1,0
636 201147106000 BEEDING SPEEDOMETER 0,4
637 201147107000 WIRING HARNESS WITH HOLDER 7,9
638 201147109000 TOP GLASS SPEEDOMETER 6,8
639 201147114000 SPEEDOMETER BEADING 1,9
640 201147125000 SPEEDOMETER(NO HYSTERSIS 40,9
641 201148000000 HEAD LAMP ASSLY.(INCLUDIN 21,1
642 201148100000 HEAD LAMP MASK 36,9
643 201148101000 GROMMET FOR HEAD LAMP 0,1
644 201148104000 BRACKET 0,3
645 201148105000 SPRING(HEAD LAMP) 0,2
646 201148106000 HD LAMP ASSY(INCLU.INSERT 19,2
647 201148110000 BULB12V25/25W 3,2
648 201148113000 HEAD LIGHT LENS 6,7
649 201148117000 HEAD LAMP MASK (SLX) 10,2
650 201148117000 HEAD LAMP MASK (SLX) 19,4
651 201148128000 COIL FOR SPEEDOMETER 11,1
652 201148200000 BULB HOLDER ASSY. 3,6
653 201149000000 TAIL LAMP COMP.ASSLY(LENS 25,3
654 201149100000 TAIL LIGHT LENS RED 6,2
655 201149101000 TAIL LAMP INDICATOR COVER LH 2,9
656 201149102000 TAIL LAMP BULB/STOP LAMP( 1,7
657 201149103000 TAIL LAMP BASE 12,8
658 201149104000 TAIL LAMP INDICATOR COVER RH 2,9
659 201150100000 BOX SPANNER 3,3
660 201150102000 COMBINATION SCREW DRIVER 2,0
661 201150105000 OWNER’S MANUAL 2,8
662 201150106000 BOX SPANNER(3 WAY) 5,3
663 201150107000 STICKER 1SET(SIDE FAR.LH, 23,3
664 201150200000 REAR VIEW MIROR ASSY. L.H 7,2
665 201150201000 REAR VIEW MIRROR ASSY. R. 7,2
666 201215121000 GASKET – FOR TRANSMISSION 1,0
667 201218202000 PULLEY SPRING (FOR REAR C 5,5
668 201218241000 NEEDLE BEARING 8,2
669 201223143000 LOCKING PIN 0,1
670 201225001000 HOSE CLIP 0,9
671 201225100000 AIR INTAKE ASSY 22,4
672 201230100001 SILENCER ASSY. COMPL.(2 P 39,4
673 201231101000 BALL RACE UPPER-INNER 4,8
674 201231105000 CHECK NUT 1,5
675 201232145000 PETROL PIPE(FOR MANUAL FU 5,1
676 201232147000 ADOPTER WITH FILTER 1,8
677 201232148000 PETROL TANK 20,3
678 201232149000 ADOPTER WITH FILTER (BRAS 7,7
679 201232208000 TEE JOINT(BRASS) 2,1
680 201233100000 PROP STAND ASSY 17,9
681 201233100009 PROP STAND(UNPAINTED) 12,9
682 201233101000 AXLE(PROP STAND) 1,4
683 201233130001 PROP STAND ASSY 14,3
684 201234203009 FOOT REST BKT.R.H.(UNPAIN 5,6
685 201235000000 FRONT MUDGUARD(SLX) 39,6
686 201237206000 HANDLE GRIP R.H. 2,4
687 201237210000 HANDLE GRIP L.H. 3,2
688 201237223000 FRONT BRAKE CABLE 5,3
689 201238106000 FRONT HUB COVER COMP.NONA 20,2
690 201238109000 BRAKE CAM FRONT(CHROME PL 2,6
691 201238110000 FRONT BRAKE LEVER 1,4
692 201238111000 BRAKE SHOE FRONT ASSY.(EX 7,5
693 201239103000 BRAKE SHOE REAR(EXP.)NON 7,5
694 201239105000 BRAKE CAM REAR ( CHROME P 2,9
695 201240101001 HINGE BRACKET ASSLY.WITH 3,7
696 201240101002 HINGE BKT.SUB ASSY.(MODIF 2,7
697 201240101009 HINGE BKT.(UNPLATED) 1,7
698 201240108000 SAREE GUARD ASSY.(POWDER 19,5
699 201240201000 SEAT BASE SHORT 27,2
700 201241406000 SPECIAL BUSH (FOR REAR NO 0,4
701 201241517000 LEGGUARD(FOR MANUAL F.COC 21,1
702 201242101000 INDICATOR LH COMPL.WITH E 27,0
703 201242103000 INDICATOR RH COMPL.WITH E 27,0
704 201243100000 WIRING HARNESS(FOR ECE) 0,7
705 201244300000 FRONT CABINET LOCK ASSY. 11,4
706 201244309000 STICKER FRONT CABINET 0,2
707 201245300000 RELAY(MULTILINK) 8,8
708 201245302000 RELAY COVER (MULTI LINK) 0,3
709 201245303000 INTERMEDIATE WIRING HARNE 4,1
710 201245802000 HORN MTG. BKT. 1,1
711 201245901000 OIL GAUGE KIT(CENLUB) 26,3
712 201247100000 SPEEDOMETER ASSY.COMPL.(E 43,6
713 201247117000 SPEEDOMETER (FOR MANUAL F 30,6
714 201249000000 TAIL LAMP ASSY.WITH E MAR 85,7
715 201250200000 RR VIEW MIRROR ASSY(E MAR 8,0
716 201250201000 RR VIEW MIRROR ASSY.RH(EM 8,0
717 201320005000 MOTOR PINION (UNGROUND) 6,6
718 201323100000 CARBURETTOR COMPL.(MIKCAR 65,1
719 201325113000 AIR INTAKE LH 3,2
720 201325122000 AIR INTAKE RH 3,3
721 201330100002 SILENCER SUB ASSY 34,6
722 201330112000 EXHAUST TUBE ASSY (BIG) 8,6
723 201334103009 FOOT REST BKT.L.H.(UNPAIN 6,9
724 201337205000 ROTOR (SLX) 1,8
725 201339103000 BRAKE SHOE REAR ASSY.(HI 8,3
726 201341404000 NUMBER PLATE(REAR) 4,2
727 201345102000 DUST CAP(SUPRESSOR PLUG) 0,3
728 201348000000 HEAD LAMP ASSY.(WITH TWO 65,4
729 201423205001 LINK CARBURETTOR WITH NIP 6,4
730 201438111000 BRAKE SHOE FRONT ASSY. 8,0
731 202110008000 CYLINDER HEAD 50 CC 28,4
732 202111001000 CYLINDER HD GAS.(FOR 50 C 0,4
733 202112101000 CYLINDER BLOCK-DIL.38 FOR 47,2
734 202112106000 REED VALVE GASKET 0,3
735 202117120000 SPACER(FOR FIXED PULLEY C 1,5
736 202117121000 SPACER(FOR FIXED PULLEY C 5,1
737 202123100000 CARBURETTOR ASSY.COMP.50CC 65,1
738 202123101000 CARBURATTOR(ITALY) M.J65, 65,1
739 202123105000 REED VALVE ASSY. 11,6
740 202123207000 LINK CARB. (RV) 6,7
741 202130100000 SILENCER ASSY. COMPL.(STE 37,8
742 202130104000 BUSH(FOR EXHAUST PIPE) 1,9
743 202130105000 BUSH(FOR EXHAUST PIPE) 1,9
744 202130118000 BUSH FOR EXHAUST PIPE ITA 1,6
745 202131157000 TYPE PLATE ITALY 1,6
746 202131163000 VIN PLATE FOR US 2,7
747 202132113000 STICKER(FOR FUEL TANK) 0,4
748 202133500001 SIDE STD ASY.(WITH TWO SP 11,4
749 202141012000 SIDE REFLEX REFLECTOR 2,8
750 202141408000 REAR NO.PLATE ADOPTER(FRP 4,3
751 202141417000 INTERMEDIATE ADOPTER 1,2
752 202141418000 REFLEX REFLECTOR ASSY. (R 2,5
753 202141422000 REFLEX REFLECTOR(WHITE CO 2,5
754 202142101000 FRONT BLINKER LH W/O BULB 5,2
755 202142103000 FRONT BLINKER RH W/O BULB 5,2
756 202147100000 SPEEDOMETER(MODI.MPH TYPE 37,0
757 202148106000 HEAD LIGHT W/O BULB E MAR 18,8
758 202149000000 TAIL LIGHT ASSY. W/O BULB 22,7
759 202212101000 CYLINDER BLOCK(IMPROVED P 47,2
760 202223100000 CARBURETTOR(M.J.47.5,P.J. 65,1

Αξιολογήσεις

Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.

Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.